Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jawa 650 DAKAR

26. 5. 2008

JAWA 650 Dakar

Nebojíte se dobrodružství a umíte si ho užít? Překážky Vás přímo přitahují a Vy je musíte překonávat? Jste vždy perfektní?
Pak právě na Vás čeká motocykl JAWA 650 Dakar, cestovní enduro s neotřelým designem. JAWA 650 Dakar je motocykl, který vyzývá k překonávání dálek.

Motocykl pohání jednoválcový čtyřtaktní čtyřventilový kapalinou chlazený motor ROTAX s rozvodem 2xOHC, osazený karburátorem Bing o průměru difuzoru 40 mm. Ve výfuku je ukryt neřízený katalyzátor. Přední kotoučová brzda je dvoukotoučová dvoupístková s plovoucím třmenem, zadní brzda je dvoupístková s plovoucím třmenem. Přední vidlice Paioli má průměr 43 mm. Zadní vidlice je vlastní konstrukce. Jedná se o prostorový svařenec z ocelových profilů a tvarových výlisků. Je vybavena pákovým mechanismem s centrální pružící jednotkou Bitubo. Jednotka má seřiditelný útlum v roztažení a nastavitelné předpětí pružiny. Motocykl je dále vybaven třemi polyeliptickými světlomety, elektronickým tachometrem, ráfky z lehké slitiny a řadou dalších drobných doplňků.

Cena:169900 Kč

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

Kopírováno z webu : www.jawa.as

Můj názor: Myslím si, že za tu cenu je to skvělá motorka!! Je to muj sen !! Chtěl bych jednou s touto motrkou vyrazit do afriky, páč vím, že tahle motorka na to má !!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář